گردهمایی بزرگ اکوسیستم استارتاپی، در شب یلدا با حضور اعضای پکویتی

چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 13:34

این مراسم با حضور تمامی اضلاع اکوسیستم استارتاپی از ساعت 12 ظهر شروع شد، بعد از صرف ناهار ( با پذیرایی استارتاپ مامان پز) پنل استارتاپ های موفق با حضور اسنپ، آپارات، نت برگ، تخفیفان، دیجیکالا و کاربانک، سپس پنل  شتاب دهنده ها با حضور مدیرعاملان آواتک، شفق، دیموند، نوتک، فینوا و شزان و بعد آن پنل وی سی ها با حضور مدیرعاملان فناپ، سرآوا، حرکت اول، رئیس انجمن وی سی های ایران برگزار شد . پس از اتمام سه پنل، مدیرمسئول مجله شنبه، میثاق نامه یلدای کارآفرینان ایران را قرائت کرد و از تمامی حضار درخواست کرد در صورت تمایل این میثاق نامه را امضاء نمایند. این گردهمایی با پذیرایی استارتاپ میوآ به پایان رسید.

 

متن میثاق یلدای کارآفرینان ایران

جمع گرم ما در این زیست‌بوم، معنی کارآفرینی استارتاپی را تلاش شبانه روزی و جهادگونه در اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی درجهت رفع بزرگترین معضل کشور که بیکاری جوانان لایق این مرز و بوم است می‌داند و در این راستا، قدم‌های استواری در این سال‌ها برداشته است.

ما تلاش های خود را در جهت ارتقای بهره‌وری بر پایه دانش و نوآوری که منجر به رشد و توسعه اقتصاد ایران اسلامی عزیزمان می‌شود دانسته و به دور از حرافی، تهمت و سیاست‌ورزی با حفظ وحدت از رقابت‌های سالم اقتصادی در فضایی شفاف استقبال می‌کنیم.

از بزرگان، مسئولان و دلسوزان نظام که همیشه حامی این جوانان بی‌ادعا بوده‌اند، می‌خواهیم همچنان حامی ما باشند و موانع داخلی و تهدیدها را از مقابل رشد کسب و کارهای نوپای ملی ما که در دوران تحریم‌های ظالمانه و با اتکا به جوانان و سرمایه داخلی شکل گرفته‌اند برداشته و اطمینان خاطر داشته باشند که ما نیز با تمام وجود، خود را متعهد به استقلال و پایبند به حفظ امنیت ملی کشور عزیزمان می‌دانیم.

 

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارسیان همراه لوتوس می باشد.