پنجمین نشست فین‌تاک برگزار شد

شنبه, 02 بهمن 1395 ساعت 13:52

عصر چهارشنبه، 29 دی ماه ۹۵، پنجمین جلسه فین‌تاک (FinTalk) با حضور جمعی از فعالان کشور در حوره فین‌تک در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد مهمانان ویژه این نشست، محمد فرجود مدیرکل کسب و کار سازمانی ایرانسل و شهرام رشتی هم­بنیانگذار شرکت اینفوتک بوده­اند. شتاب­دهنده فارابی میزبان این نشست بود. محوریت این نشست راجع به فناوری NFC  و استفاده از آن در خدمات مالی بوده است. رضا قربانی، بنیان‌گذار شبکه راه پرداخت و نویسنده صفحه فین‌تک، مجری این برنامه بود.

در بخش اول این رویداد شرکت‌کنندگان به شبکه‌سازی و آشنایی با یکدیگر پرداختند. خانم سام و خانم اولیایی به نمایندگی از پارسیان همراه لوتوس در این گردهمایی حضور بهم رساندند و به شبکه­سازی پرداختند. در بخش دوم بعد از صحبت‌های کوتاه رضا قربانی، مهمانان ویژه این نشست به معرفی فناوری NFC وبحث و تبادل در حوزه نیازهای فعالان فین‌تک به این تکنولوژی پرداختند. همچنین آقایان فرجود و رشتی به ترتیب در مورد نحوه حمایت­های ایرانسل و اینفوتک از استارتاپ­ها مالی صحبت نمودند. در بخش سوم نیز حاضرین سوالات و چالش‌هایشان را بیان کردند و آقایان فرجود و رشتی به سوالاتشان پاسخ دادند.

نمایندگان شرکت­های ایرانسل و اینفوتک خاطر نشان کردند که با توجه به اینکه ایرانسل مجوزهای مخابراتی را دارد و شرکت اینفوتک مجوزهای مالی دارد، این دو شرکت در نظر دارند با همکاری هم در جذب استارتاپ­های فین تکی اقدام نمایند. از آنجایی که پارسیان همراه لوتوس خود دارای مجوزهای لازم مخابراتی و بانکی است، می­تواند بسیار موفق­تر از شرکت­های نامبرده در جذب و پیشبرد استارتاپ­های فین تکی عمل نماید.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارسیان همراه لوتوس می باشد.