معرفی خدمات یکپارچه دولت الکترونیکی بر بستر شبکه ملی اطلاعات در الکامپ 22

شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 11:35

به نقل از راه پرداخت نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات، در نشست خبری که به مناسبت برگزاری بیست و دومین نمایشگاه الکامپ در محل سازمان فناوری اطلاعات تشکیل شد، از خدمات دولت الکترونیکی بر بستر تلفن همراه گفت.

نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه‌ساله با حضور گسترده دست‌اندرکاران این بخش و مخاطبان آن‌ها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در نمایشگاه امسال که از ۲۵ تا ۲۸ آذرماه برپا خواهد شد، قرار است که نمونه مقدماتی خدمات دولت الکترونیکی بر بستر تلفن همراه نیز معرفی شود. نصرالله جهانگرد دراین‌باره گفت که امسال نمایشگاه الکامپ سالن اختصاصی برای معرفی خدمات یکپارچه دولت الکترونیکی بر بستر شبکه ملی اطلاعات خواهد داشت. او در ادامه توضیح داد: «اکنون با توسعه پیاده‌سازی شبکه ملی اطلاعات امکان عرضه خدمات دولت الکترونیکی بر بستر این شبکه برای شهروندان فراهم شده و در نمایشگاه امسال نمونه مقدماتی این خدمات معرفی می‌شود.» (+)

رییس سازمان فناوری اطلاعات گفت: «این نمایشگاه نمونه مقدماتی ارائه خدمات در بستر دولت الکترونیک و دولت موبایل را فراهم می‌کند تا در نهایت شاهد شکل گیری دولت هوشمند در کشور باشیم.» (+) و ادامه داد که این نمایشگاه، فرصت بسیار خوبی برای ارزیابی دولت الکترونیک خواهد بود و امیدواریم که نگاه نقادانه رسانه‌ها به ما در مراحل بعدی توسعه دولت الکترونیکی کمک کند.

اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت محفوظ و متعلق به شرکت پارسیان همراه لوتوس می باشد.